Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Trenażery

( ilość produktów: 22 )

Oferujemy szeroki wybór trenażerów rowerowych – dla profesjonalistów i amatorów. Polecamy trenażery interaktywne, które zamieniają trening w wirtualny wyścig kolarski.

Trenażer rowerowy to urządzenie umożliwiające stacjonarną jazdę np. w pokoju. Kolarze i amatorzy mogą trenować z taką samą intensywnością, jak podczas naturalnej jazdy. Prawdziwy miłośnik kolarstwa wybierze trenażer rowerowy, a nie rower stacjonarny. Trening musi odbywać się na własnym rowerze profesjonalnym – to sprawa nie tylko wygody, ale przede wszystkim wzmacniania odpowiednich mięśni.

Wciąż popularne są modele trenażerów rowerowych skonstruowane ponad sto lat temu – trenażery rolkowe. Zawodowi kolarze wymieniają zalety ich nowoczesnych wersji: trening techniki jazdy i balansu sylwetki, dobry wpływ na sprawność motoryczną. Wadą jest monotonia treningu.

 

Trenażer interaktywny

Nowoczesne trenażery interaktywne to najnowsze osiągniecie techniki wspierające treningi stacjonarne. Mocuje się do nich tylne koło roweru i opiera na rolce. System magnesów lub elektromagnesów zmienia opór rolki. Imituje w ten sposób jazdę po równej szosie, pod górę lub zjazd. Intensywność oporu zmienia się automatycznie lub może robić to ręcznie kolarz. Największą zaletą trenażerów interaktywnych jest ich współpraca z mobilnymi aplikacjami komputerowymi. To one sterują intensywnością treningu, podają dane o wysiłku, przejechanych kilometrach, analizują efekty całego treningu. Dane ukazują się na monitorze podczas wirtualnego wyścigu lub obrazu z prawdziwych zawodów – uczestniczymy więc w wyścigu np. na własnym rowerze Focus. To niezwykle atrakcyjna forma treningu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trenażerów rowerowych oraz akcesoriów do nich. Polecamy wizytę w naszym sklepie w Kielcach lub zakupy online.

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 47 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-30
Polecam!!! Szybka dostawa ,dobry kontakt .
2023-05-12
Super obsługa, szybka przesyłka. Polecam
pixel