Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bikefitting BMC Labs

 BMC_Labs_Kielce

Kielce to nowa lokalizacja BMC LAB na mapie Polski. Studio BMC LAB Kielce znajduje się w firmie i sklepie Makra-Sport w Kielcach przy ul Warszawskiej 192.

Dopasowanie roweru do indywidualnych potrzeb, to dzisiaj jedna z podstawowych potrzeb świadomego użytkownika jednośladu. Jeżeli twoim celem jest poprawa komfortu podczas jazdy rowerem, jeśli chcesz poprawić swoje osiągi, bądź tez planujesz wymienić sprzęt na nowy, powinieneś zacząć od sesji bikefittingu. Każdy człowiek jest inny i każdy potrzebuje indywidualnie dopasowanego do siebie roweru. Indywidualne podejście do każdego człowieka jest podstawą procesu bikefittingu. Prawidłowo dopasowany rower zwiększa twoje bezpieczeństwo na drodze (kontrola jazdy i widoczność otoczenia), zmniejsza ryzyko występowania kontuzji i pogłębiania wad postawy, zwiększa twoją efektywność pedałowania (możesz jeździć dłużej i szybciej bez uczucia bólu nóg), zwiększa komfort jazdy (możesz jeszcze dłużej cieszyć się jazdą rowerem bez odczuwania bólu).


  BMC_Labs_Kielce

Określamy jakie są najważniejsze problemy związane z rowerem i staramy się zapewnić odpowiednie działania mające na celu wyeliminowanie problemu.

– wywiad dotyczący przebytych kontuzji i problemów związanych z rowerem
– analiza układu kinetyczno-motorycznego zawodnika,
– analiza zakresów ruchomości stawowej,
– analiza układu kinetycznego pod obciążeniem z wykorzystaniem zapisu video,
– ustawianie bloków, siodła i układu kierowniczego roweru,
– pomiar roweru, analiza procesu fitting.

Michał_Krawczyk

Sesja bikefittingu to początek procesu pracy nad własnym ciałem i własnym rowerem. W BMC LAB Kielce fitting przeprowadza Michał Krawczyk założyciel firmy, były zawodnik oraz trener z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz zagadnień związanych z ustawieniem roweru na sesji można dowiedzieć się wiele na temat treningu, nowoczesnych metod kontroli treningu z miernikiem mocy.

Sesja trwa około 4 godziny. Należy zabrać ze sobą rower, buty, strój, ręcznik.

Aby umówić się na sesję proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 696076768, lub kontakt mailowy biuro@makra-sport.pl 

Koszt obejmujący wykonanie wkładek Footbalance, sesji bikefittingu - 800,00 pln

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 48 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-13
Towar zgodny. Szybka wysyłka, polecam.
2023-12-09
Wszystko super, szybka dostawa a co najważniejsze rozmiar buta się zgadza. Bardzo dziękuję. Donald Rokicki
pixel