Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. CycleOps - trenażery i rowery stacjonarne  >  Trenażery CycleOps
Trenażer CycleOps Mag+ z manetką
Cena:
879,00 zł
Trenażer CycleOps Mag+

Nowoczesny, Czarny wygląd. Nowa klasyczna rama, teraz pasuje do kół o wielkości od 26 do 29 cali.

Trenażer Mag+ jest jednym z najlepszych trenażerów z oporem magnetycznym pod względem stosunku jakości do ceny. Trenażer CycleOps Pro+ posiada regulację oporu w pięciu różnych stopniach. Za pomocą manetki przymocowanej do kierownicy można zmieniać siłę oporu trenażera podczas jazdy. Koło zamachowe zostało precyzyjnie wyważone co pozwala na łagodną jazdę i uczucie płynności jazdy. Mag+ daje szeroki zakres możliwości zapewniając odpowiedni poziom oporu dla każdego zawodnika. Pięć różnych zakresów obciążenia pozwala na szeroki dobór obciążenia do każdego rodzaju treningu. RAMA - rama trenażera MAG+ wykonana z najwyższej jakości profilu stalowego.

NOWA DŹWIGNIA MOCOWANIA – Nowy system mocowania roweru w ramie trenażera zapewnia jeszcze bardziej stabilną i bezpieczną jazdę
NOWE POKRĘTŁO DOCISKOWE z wbudowanym sprzęgłem. Zapewnia odpowiednią siłę docisku rolki do opony.
STABILNA KONSTRUKCJA – nóżki rozkładane na boki zabezpieczone blokadą. Rozpiętość nóżek – 74 cm co zapewnia stabilność podczas sprintów i jazdy na stojąco.
SZEROKA I GRUBA ROLKA BIEŻNA – szeroka rolka bieżna osadzona na wysokiej jakości łożyskach zapewnia trwałość pracy i komfort użytkowania.
MANETKA ZMIANY OBCIĄŻENIA -5-cio stopniowa ergonomiczna manetka zmiany oporu. Łatwo montowana na wsporniku kierownicy.
BEZPIECZNY ZACISK KOŁA - W zestawie bezpieczny zacisk tylnego koła do mocowania w ramie trenażera
29 CALI - Dostosowany do rowerów na kołach o wielkości 26, 28 i 29 cali
20/24 CALE - Dodatkowy adapter pozwala na mocowanie rowerów na kołach o wielkości 20 lub 24 cale

* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób ulegają zużyciu w trakcie użytkowania. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku nieprawidłowego użytkowania.

Pobierz instrukcję obsługi trenażera CycleOps Mag+
CycleOps-Mag+.pdf
Nr Art. 9006
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.