Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

Zwroty i reklamacje

Zgodnie z Regulaminem sklepu makra-sport.pl jako klient masz prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Określa to pkt. VIII naszego Regulaminu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni. Termin 14-dniowy odstąpienia od umowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Nasze dane kontaktowe znajdziesz na dowodzie zakupu oraz w regulaminie.

Możesz sam sformułować oświadczenie zwrotu, lub skorzystać z przygotowanego wzoru oświadczenia o odstąpieniu od Umowy (PDF). W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Ciebie. 

Zwrotu płatności dokonamy tak, jak sposób płatności, jaki został użyty w pierwotnej transakcji. Jeżeli w pierwotnej transakcji wybrano sposób płatności "gotówka przy odbiorze", zwrotu płatności dokonamy na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności. 

Prosimy odesłać nam zwracany produkt wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i dokumentem zakupu na poniższy adres:

Makra-Sport Michał Krawczyk,
ul.Warszawska 192, 25-414 Kielce

Prosimy nie odsyłać przesyłek z opcją płatności "za pobraniem". Takie przesyłki nie będą odbierane.

Razem ze zwracanym towarem należy koniecznie wysłać:

  • oryginał dowodu jego zakupu (w przypadku zwrotu tylko części towarów z danego zamówienia odeślemy Państwu skorygowany rachunek, który będzie podstawą np. do roszczeń reklamacyjnych),
  • wydrukowany i wypełniony formularz reklamacji/zwrotu (PDF)

Zwracany towar nie może przy tym nosić śladów eksploatacji i montażu, tzn. musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy.

Pobierz formularz zwrotu i reklamacji

formularz zwrotuFormularz zwrotu
formularz reklamacjiFormularz reklamacji

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów