Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

Trenażer CycleOps Magneto

Producent CycleOps
Czas dostawy 2 do 5 dni
888.30 1269.00

Trenażer CycleOps Magneto
Pierwszy na świecie trenażer magnetyczny ze wzrastającym oporem.

Utrzymaj formę przez cały rok.
• Unikalna technologia Power Band daje szeroki zakres dostosowania obciążenia, bez odtykania urządzenia pozwala na wykonywanie łagodnych przejażdżek jak również treningi z ciężkimi podjazdami.
• Nowe pokrętło dociskowe z wbudowanym sprzęgłem. Zapewnia odpowiednią siłę docisku rolki do opony.
• Nowy system mocowania roweru w ramie trenażera zapewnia jeszcze bardziej stabilną i bezpieczną jazdę.
• Regulowana stopka ułatwia ustawienie trenażera na nierównej powierzchni
• W zestawie bezpieczny zacisk tylnego koła do mocowania w ramie trenażera.


Magnetyczne przyciąganie.
Jako pierwszy na świecie trenażer ze wzrastającym oporem magnetycznym, obciążenie Magneto wzrasta wraz ze wzrostem prędkości pedałowania, czyli wysiłek jest proporcjonalny do prędkości pedałowania. Magneto nie posiada ani manetki ani innego urządzenia regulującego obciążenie. Zmiana obciążenia następuje poprzez zmianę biegów w rowerze – tak jak w warunkach naturalnych.

Nowe pokrętło dociskowe z wbudowanym sprzęgłem zapewnia odpowiednią siłę docisku rolki do opony. Nie ma potrzeby zastanawiać się z jaką siłą należy docisnąć rolkę do koła. Magneto łączy w sobie łatwość montażu, łagodną i cichą pracę jednostki oporowej, mocną, stabilną, stalową konstrukcje. Można z nim realizować najbardziej ambitne plany treningowe – od podjazdów poprzez sprinty kończąc na treningach regeneracyjnych. Nie ma uczucia kołysania, nie ma problemów, nie ma powodów by nie trenować.


Zagwarantowana trwałość na długie lata treningów.
Dostarczając Magneto szczerze wierzymy że jest to jedno z najlepszych narzędzi do treningu. Dlatego jak wszystkie trenażery CycleOps Magneto posiada dożywotnią gwarancję.
Dodatkowe ułatwienie w ustawieniu trenażera to regulowane nóżki, dźwignia docisku zapięcia koła, samo-chłodzący mechanizm oporu i składane nóżki na czas przechowywania i transportu. Zaprojektowany by każda czynność, czy to ustawianie czy konserwacja była tak prosta jak to możliwe. By Twój trenażer służył Ci dłużej niż Twój rower.


Informacje dodatkowe:
• Pierwszy na świecie trenażer ze wzrastającym oporem magnetycznym
• Unikalna technologia Power Band daje szeroki zakres dostosowania obciążenia, bez odtykania urządzenia pozwala na wykonywanie łagodnych przejażdżek jak również treningi z ciężkimi podjazdami.
• Łatwy i szybki montaż
• Stabilna stalowa konstrukcja
• Dostosowany do rowerów na kołach o wielkości 26, 28 i 29 cali
• Dodatkowy adapter pozwala na mocowanie rowerów na kołach o wielkości 20 lub 24 cale

• Możliwość wpinania rowerów na sztywną oś 142x12 lub 148x12 za pomocą dodatkowego adaptera Thru Axle kit (dostępny oddzielnie)

  • Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze trenażera.
    Trenażery stacjonarne symulują jazdę w warunkach naturalnych poprzez zrównoważenie dwu podstawowych elementów.
  • Opór – siła oporu, którą wytwarza trenażer
  • Inercja – siła bezwładności

Opór wytwarzany przez trenażer imituje jazdę pod górę lub jazdę pod wiatr.


Inercja czyli bezwładność koła zamachowego, wytwarza moment obrotowy, który imituje przyspieszenia lub jazdę z góry.


W warunkach naturalnych opór i bezwładność występują w naturalnych proporcjach.
Trenażer dąży do odzwierciedlenia tych proporcji poprzez zastosowanie odpowiedniej jednostki oporowej i koła zamachowego.

Waga Koła zamachowego, a Kształt Koła
Koła zamachowe o dużej masie dostarczają naturalnego poczucia jazdy ale są uciążliwe w transporcie. Mają dużo zbędnej masy zlokalizowanej blisko środka osi obrotu. Zbędna masa nie daje dodatkowego momentu bezwładności natomiast jest ciężka w transporcie.
Koła zamachowe z właściwie dobrną masą do siły oporu jednostki oporowej dostarczają odpowiedniego momentu bezwładności, który posłuży w osiąganiu celów treningowych
.


Co to jest Technologia PowerTuned?
To optymalnie dobrana masa koła zamachowego do typu i siły oporu jednostki oporowej. Dostarcza naturalnego poczucia jazdy, eliminuje zbędną masę trenażera.
Jakie są korzyści?
Trenażery w Technologii PowerTuned, dają lepsze poczucie jazdy po szosie, jazda jest bardziej naturalna, co poprawia efektywność treningu.


* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób ulegają zużyciu w trakcie użytkowania. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku nieprawidłowego użytkowania.

Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów