Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

Trenażer CycleOps Mag+ z manetką

Producent CycleOps
Czas dostawy 2 do 5 dni
608.30 869.00

Trenażer CycleOps Mag+
Nowoczesny, elegancki wygląd. Nowa klasyczna rama, teraz pasuje do kół o wielkości od 26 do 29 cali. 


Trenażer Mag+ jest jednym z najlepszych trenażerów z oporem magnetycznym pod względem stosunku jakości do ceny. Trenażer CycleOps Pro+ posiada regulację oporu w pięciu różnych stopniach. Za pomocą manetki przymocowanej do kierownicy, można zmieniać siłę oporu trenażera podczas jazdy. Koło zamachowe zostało precyzyjnie wyważone co pozwala na łagodną jazdę i uczucie płynności jazdy. Mag+ daje szeroki zakres możliwości zapewniając odpowiedni poziom oporu dla każdego zawodnika. Pięć różnych zakresów obciążenia pozwala na szeroki dobór obciążenia do każdego rodzaju treningu. Rama trenażera MAG+ wykonana z najwyższej jakości profilu stalowego.

NOWA DŹWIGNIA MOCOWANIA – Nowy system mocowania roweru w ramie trenażera zapewnia jeszcze bardziej stabilną i bezpieczną jazdę
NOWE POKRĘTŁO DOCISKOWE  z wbudowanym sprzęgłem. Zapewnia odpowiednią siłę docisku rolki do opony.
SZEROKA I GRUBA ROLKA BIEŻNA – szeroka rolka bieżna osadzona na wysokiej jakości łożyskach zapewnia trwałość pracy i komfort użytkowania.
MANETKA ZMIANY OBCIĄŻENIA -5-cio stopniowa ergonomiczna manetka zmiany oporu. Łatwo montowana na wsporniku kierownicy. 

Stabilna konstrukcja – nóżki rozkładane na boki zabezpieczone blokadą. Rozpiętość nóżek – 74 cm co zapewnia stabilność podczas sprintów i jazdy na stojąco.
Bezpieczny zacisk koła - w zestawie bezpieczny zacisk tylnego koła do mocowania w ramie trenażer

  • 29 cali-  Dostosowany do rowerów na kołach o wielkości 26, 28 i 29 cali opona max 2.2
  • 20/24 cale - Dodatkowy adapter pozwala na mocowanie rowerów na kołach o wielkości 20 lub 24 cale
  • Możliwość wpinania rowerów na sztywną oś 142x12 lub 148x12 za pomocą dodatkowego adaptera Thru Axle kit (dostępny oddzielnie)

* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego, jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób ulegają zużyciu w trakcie użytkowania. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku nieprawidłowego użytkowania.

Pobierz instrukcję obsługi trenażera: Instrukcja Obsługi CycleOps Mag+

Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów