Przerwa urlopowa 12.07 do 22.07. Towar wysyłamy po 23.07.2018

Trenażer CycleOps JetFluid Pro

Producent CycleOps
Czas dostawy 2 do 5 dni
1759.00

Trenażer CycleOps JetFluid Pro
Trenażer JetFluid Pro jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie trenażerów z oporem hydraulicznym

Krzywa obciążenia CycleOps Jet-FluidTM  jest wynikiem  zastosowania technologii PowerTuned, gwarantującej równowagę pomiędzy oporem, a momentem obrotowym koła zamachowego. Dzięki temu najbardziej odzwierciedla naturalną jazdę po szosie. Opatentowane kanały przepływowe AirFlow utrzymują optymalną temperaturę dla łagodnej i długotrwałej pracy. Zalety CycleOps Jet-FluidTM poparte są dożywotnią gwarancją.

POKRĘTŁO DOCISKOWE ZE SPRZĘGŁEM – zapewnia optymalny docisk jednostki oporowej do opony, wystarczy dokręcić pokrętło a wbudowane sprzęgło nie pozwoli na zbyt mocny nacisk na oponę.
WYGODNE POKRĘTŁO ZACISKOWE – szybki montaż i demontaż roweru, wystarczy wypośrodkować rower z jednej strony i zacisnąć stabilnie pokrętłem, zasunąć blokadę.
REGULACJA POZIOMU – dzięki jednostronnie regulowanej stopce trenażer łatwo dopasowuje się do każdego podłoża. Możliwość zablokowania jednostki oporowej w położeniu do transportu lub przechowywania. Niewielkie gabaryty po złożeniu.

Stabilna konstrukcja
– nóżki rozkładane na boki zabezpieczone blokadą. Rozpiętość nóżek – 70 cm co zapewnia stabilność podczas sprintów i jazdy na stojąco.
Dostosowany do rowerów na kołach o wielkości 26, 28 i 29 cali.
Bezpieczny zacisk - w zestawie jest bezpieczny zacisk tylnego koła do mocowania w ramie trenażera.


Jednostka Oporowa JetFluid Pro
Trenażer JetFluid Pro oparty na technologii PowerTuned pozwala na łagodną w pełni realistyczną jazdę, naturalne odczucie podczas przyspieszania i zwalniania dodaje uczucia naturalnej jazdy. Najszerszy zakres zmiany intensywności jazdy.

COOLING AIRFLOW DESIGN 100% opatentowana konstrukcja kanałów przepływowych powietrza . Element chłodzący utrzymuje stałą temperaturę jednostki oporowej zapewniając trwałość użytkowania i stabilny jednostajny wzrost oporu podczas całego treningu bez względu na jego rodzaj i czas trwania.
Szeroka rolka bieżna wykonana z najwyższej jakości stali, osadzona na wysokiej jakości łożyskach o wydłużonej żywotności, cichym charakterze pracy.

Produkt sprowadzany ze Stanów Zjednoczonych.
Dożywotnia Gwarancja Producenta

* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób podlegają niszczeniu w trakcie użytkowania. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu.

Pobierz instrukcję obsługi:
Instrukcja Obsługi CycleOps JetFluid Pro

Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów