Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

Rękawiczki letnie z długimi palcami Guanto Epic żelowe

Producent Biotex
Czas dostawy 2 do 5 dni
119.00

Guanto Epic lekkie rękawiczki letnie z długimi palcami

Artykuł: 2605
Przeznaczenie: letnie MTB, szosa.
Technologie: Bioflex

Dostępne w kolorach: żółty, szary, czarwony
Produkt w rozmiarach: S, M, L, XL

Rękawiczki Epic z pełnymi palcami są idealne do roweru (zarówno szosowego, jak i MTB), zaprojektowane tak, aby zapewnić dobrą przyczepność do kierownicy, a jednocześnie uzyskać maksimum pod względem lekkości, oddychalności i swobody ruchów. Rękawica jest wykonana z mieszanki lekkich i elastycznych materiałów, które zapewniają dłoniom i plecom odpowiednią wrażliwość i maksymalną oddychalność. Pozwalają na obsługę paneli dotykowych smartfonów.


Informacje dodatkowe:

• Palce nakrapiane silikonem dla lepszej kontroli hamowania

• Wkładane, brak zapięcia na rzep

• Kciuk i palec wskazujący zapewnia obsługę smartfonów

• Podstawa kciuka wykonana z miękkiego materiału do wycierania twarzy

• Tkanina oddychająca, utrzymuje ciało suche ze stałą temperaturą

• Pochłaniają wilgoć ze skóry i szybko usuwa ją na zewnątrz

• Elastyczny mankiet zapewnia optymalne przyleganie

• Trzy poduszki żelowe zapewniają komfort i przyczepność

• Najlepsza efektywność: +10°C - +40°C

Opis:

Siatkowa faktura umieszczona z tyłu rękawicy EPIC umożliwia odprowadzanie potu na zewnątrz, dzięki czemu skóra jest zawsze sucha i świeża, natomiast na dłoni znajduje się gąbka do wycierania potu oraz żelowa wkładka, która zapewnia większy komfort podczas jej noszenia. Produkt zaspokaja potrzeby rowerzystów, którzy kochają ścieżki na łonie natury i dlatego potrzebują ochrony dłoni. Rękawica EPIC jest lekka, wygodna i bardzo praktyczna. Na kciuku i na indeksie znajduje się Tab Touch do obsługi smartfona bez konieczności zdejmowania rękawicy,


Dobór rozmiaru:

Rękawiczki letnie z długimi palcami Guanto Epic żelowe

Pielęgnacja:

Zadbaj o odzież Biotex, a ich użytkowanie będzie gwarantowane przez długi czas. Zaleca się wypranie odzieży przed użyciem, aby uniknąć ewentualnego przeniesienia koloru na inną odzież. Aby zachować niezmienione właściwości, zalecamy delikatne pranie wsteczne w maksymalnej temperaturze 40 ° i suszenie na powietrzu. Upewnij się, że wszystko jest szczelnie zamknięte: suwaki, guziki, rzepy. Zaleca się unikanie lub ograniczanie stosowania środków zmiękczających tkaniny (hamuje pocenie się). Nie suszyć na kaloryferach lub innych bezpośrednich źródłach ciepła i nie używać żelazka. W przeciwnym razie nie gwarantujemy skuteczności odzieży. Jasne / fluo kolory mogą blaknąć.


Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów