Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

r.s.p. Microclean maszyna czyszcząca

Producent r.s.p.
Czas dostawy 30 dni
3999.00

r.s.p. Microclean maszyna czyszcząca

 • r.s.p. kod: 062023000
 • r.s.p. produkt: Microclean
r.s.p. Microclean maszyna czyszcząca

Uniwersalny sprzęt czyszczący do usuwania oleju i smaru z części rowerowych małych maszyn i części silnika. Microclean jest wyprodukowany w Austrii, kraju o wyjątkowo zaostrzonych przepisach dotyczących ochrony środowiska naturalnego i bezpieczeństwa pracy. Sprzęt wykonany jest z trwałej blachy stalowej. Jest łatwy w obsłudze. Płyn czyszczący jest umieszczony w zbiorniku, jest przepompowywany za pomocą elektrycznej pompki i węża do szczotki czyszczącej. Szczotka czyszcząca dodatkowo pomaga w czyszczeniu części.
Microclean nie potrzebuje do działania dodatkowych zbiorników. Po czyszczeniu płyn spływa do zintegrowanego osadnika. Brud jest zbierany na dnie osadnika natomiast płyn czyszczący przechodzi przez filtr i jest gotowy do ponownego użycia.

Microclean działa wydajnie w sposób przyjazny dla środowiska. Oczyszczanie i odzysk płynu czyszczącego w osadniku gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo środowiska naturalnego, ale również oszczędności finansowe. Microclean znacznie skraca czas pracy związany z czyszczeniem części.

BUDOWA
Microclean jest zbudowany funkcjonalnie, ma idealne wymiary, niską wagę i nie potrzebuje dużo miejsca. Sprzęt ten może być zawieszony na ścianie lub postawiony na każdym warsztacie. Front umieszczony na zawiasach służy jako miejsce osadzania i siatka na brud podczas czyszczenia. Zamykany front zabezpiecza przed niepotrzebnym łapaniem brudu. Pompa i wlot płynu umieszczone są poniżej poziomu płynu czyszczącego, co zapewnia wysoką żywotność pompy.

 1. OBSŁUGA
  Microclean pracuje z płynem odtłuszczającym na zimno (r.s.p. Bike and Chain Cleaner 10l) Punkt zapalny płynu jest wyższy niż 60‏°C. Ze względów bezpieczeństwa płyn czyszczący nie może być mieszany z benzyną, acetonem lub podobnymi rozcieńczalnikami gdyż może to doprowadzić do eksplozji. Niewłaściwe substancje mogą prowadzić do zniszczenia pompy i węża.
  Maszyna Microclean jest bardzo łatwa w obsłudze:
  · Umieść tackę osadnika w zbiorniku na płyn
  - Połóż dolną tackę na zbiorniku na płyn
  - Wlej około 10l płynu czyszczącego (r.s.p. Bike and Chain Cleaner 10l)
  - Podłącz urządzenie do sieci z uziemieniem do 230 V
  - Maszyna gotowa do pracy

DANE TECHNICZNE
- Wymiary zewnętrzne: 625 x 690 x 250mm
- Wymiary stolika myjącego: 515 x 340mm
- Pojemność zbiornika: min 10l / max 14l
- Waga: 24kg
- Zasilanie: 230V
PRODUKT NA ZAMÓWIENIE maksymalnie do 30 dni - po szczegóły zadzwoń.

Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów