Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

r.s.p. Chain Service Kit Z1 zestaw do czyszczenia i smarowania łańcucha

Producent r.s.p.
Czas dostawy 2 do 5 dni
110.00

r.s.p. Chain Service Kit zestaw do czyszczenia i smarowania łańcucha

  • opakowanie: 500 ml +200 ml +50 ml +50 ml
  • r.s.p. kod: RSP Z1
  • r.s.p. produkt: Chain Service Kit

Należy oczyścić łańcucha preparatem Chain Cleaner, odczekać do wyschnięcia. Na suchy i czysty łańcuch nanieść czysty ceramik - Ceraglide, odczekać do wyschnięcia. Posmarować oliwką w zależności od warunków pogodowych na sucho Red Oli lub na mokro Black Oil.

Zestaw do czyszczenia i smarowania łańcucha zawiera:

r.s.p. Jacky Chain Cleaner 500ml
Ultra Clean usuwa olej, smar i zabrudzenia. Tworzy barierę przeciw korozji. Nie zawiera kwasów, ługu, mydła i środków powierzchniowo czynnych. Można stosować we wszystkich aparatach do czyszczenia łańcucha.
Przeznaczenie: Łańcuch, tryb, kaseta, kółeczka przerzutki.
Sposób użycia: Za pomocą urządzenia Dirt Tap bądź pędzelka nanieść preparat na zabrudzone podzespoły, odczekać 2-3 min spłukać wodą.

r.s.p. Ceraglide 200m/ Ceramic Dynamic 200ml
suchy smar ceramiczny w sprayu. Sposób użycia: Wstrząsnąć preparatem 2 min. Nanieść na łańcuch środek Ceramic poczekać o wyschnięcia. Na łańcuchu wytworzy się powłoka ceramiczna chroniąca łańcuch przed działaniem wody piachu i innych zabrudzeń. W zestawie wysłany jest Ceraglide 200ml do wyczerpania zapasów

r.s.p.Red Oil 50 ml
Na warunki suche. Wstrząsnąć przed użyciem. Uniwersalny olej do przerzutek i łańcucha, zawiera teflon - PTFE. Efektywnie eliminuje skrzypienie do zastosowania we wszystkich ruchomych częściach roweru.

r.s.p.Black Oil 50 ml
Wstrząsnąć przed użyciem. Specjalny olej do łańcucha i przerzutek zawierający teflon - PTFE. Wyjątkowy podczas złych warunków atmosferycznych do zastosowania we wszystkich ruchomych częściach roweru.


Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów