Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

r.s.p. BodyLine Olejek Startowy Cold & Wet Oil mocno rozgrzewający

Producent r.s.p.
Czas dostawy 2 do 5 dni
39.00

r.s.p. BodyLine Olejek Startowy Cold & Wet Oil mocno rozgrzewający

  • opakowanie: 100 ml
  • 100ml PHZNR263979
  • r.s.p. kod: 62501-COLDWET-100
  • r.s.p. produkt: Cold & Wet Oil

Do szybkiej i intensywnej rozgrzewki przed treningiem lub zawodami, podczas nieprzyjemnych chłodnych i deszczowych warunków pogodowych. Długotrwałe działanie olejku, który intensywnie wnika pod skórę i rozgrzewa mięśnie (Zakres temp. do +10° C)
Rozgrzewa mięśnie intensywnie i równomiernie. Muscle Pro należy stosować przez delikatny masaż przed treningiem. Wspomaga i skraca czas rozgrzewki, zapobiega niekontrolowanym skurczom mięśni, przeciążeniom i naciągnięciom. Zawarty w olejku Muscle Pro filtr (1-2) oraz środek odstraszający owady zapewnia komfort podczas uprawiania sportów na wolnym powietrzu. (Zakres temp. powyżej + 10°C)

Produkty do masażu i rozgrzewające r.s.p. Body Line wyprodukowane są na bazie ciekłej parafiny i izoparafiny. Znakomicie Chronią przed wodą, a jednocześnie skóra nie jest tak tłusta. Parafina i izoparafina nie zatyka porów skórnych, dzięki czemu skóra oddycha. Nie pozostawia tłustych plam na ubraniach. Łatwo zmywa się za pomocą r.s.p. Wash Lotion i r.s.p. Redlax Gel, jak również zwykłej wody z mydłem.

Produkty r.s.p. Body Line nie posiadają na opakowaniu określonego terminu przydatności do użycia gdyż wedle obowiązującego prawa na produktach które nie zmieniają właściwości przez okres 30 miesięcy od daty produkcji nie ma obowiązku umieszczania takiej informacji.

Termin przydatności do użycia - 12 miesięcy od otwarcia.

Kod wybity na opakowaniu to numer serii produkcji

Sprawdź również inne kosmetyki dla sportowców z serii r.s.p. BodyLine

Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów