Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

Platforma Saris MP1 Nfinity Trainer Platform

Producent Saris
Czas dostawy 2 do 5 dni
4999.00

Platforma Saris MP1 Nfinity trainer platform

MP1

Innowacyjna platforma treningowa Nfinity Trainer Platform MP1

Poruszanie się na boki roweru wpiętego w trenażer nie jest czymś nowym, ale również nie odzwierciedla naturalnego ruchu jaki mamy podczas jazdy na zewnątrz. Platforma MP1 z technologią Nfinity porusza się w taki sam sposób jak podczas jazdy na zewnątrz gdyż dodaje do równowagi osiowy ruch przód/tył.

Platforma MP1 jest wynikiem 20 lat gromadzenia wiedzy na temat treningu indoor nie tylko aby stworzyć kategorie ruchomych platform ale również aby je udoskonalić. Rezultatem jest unikatowa platforma która całkowicie re-definiuje jazdę na trenażerze.

REWOLUCJA RUCHU

Kiedy myślisz o treningu stacjonarnym, najprawdopodobniej słowo "ruch" nie przyjdzie ci na myśl. Oczywiście, zawsze można wstać z siodła, pokołysać się z lewej na prawą i poczuć trochę oporu - ale rower wciąż stoi w miejscu i nie reaguje na zmianę wysiłku.

Stabilizacja podczas treningu indoor była składową odpowiadającą za bezpieczeństwo podczas jazdy wewnątrz. Rower zamocowany w trenażerze, zawodnik przymocowany do roweru, a trenażer skonstruowany tak aby stawiać opór i stać stabilnie nawet podczas najcięższych wysiłków.

W rezultacie jazda staje się bardziej niekomfortowa niż byłaby na zewnątrz przy niesprzyjających warunkach - na koniec wcale nie przypomina to już jazdy.


Jako firma zrzeszająca rowerzystów, których większość godzin "w siodle" to te na trenażerze, wiedzieliśmy że mozemy stworzyć coś czego nikt dotąd nie widział i nie poczuł. Nasz zespół ekspertów inżynierów i zawodników z ponad 20-stoletnim doświadczeniem w branży produkcji trenażerów stanął na wysokości zadania.


Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów