Chcesz kupić na raty? Zadzwoń +48 696 076 768

Bagażnik na tylną klapę Saris GranFondo na 2 rowery

Producent Saris
Czas dostawy 2 do 5 dni
989.10 1099.00

Saris GranFondo montowany na tylną klapę bagażnik na dwa rowery

Gran Fondo oferuje łatwy i stylowy sposób transportu rowerów. Zaprojektowany do zamocowania dwóch rowerów na tylnej części auta. Gran Fondo mocuje pionowo rowery pomiędzy tylnymi lampami i tablicą rejestracyjną, zgodnie z przepisami Polskimi jak i Unii Europejskiej. Aerodynamiczna konstrukcja tworzy jednolitą linię, co ma wpływ na zużycie paliwa.


Lekka, odporna na korozję, aluminiowa rama łatwo dopasowuje się do kształtu klapy samochodu. Zamocowane rowery nie obijają się jeden o drugi. Haki pasków mocujących pokryte są warstwą gumy, łatwo montują bagażnik do klapy i zabezpieczają lakier przed uszkodzeniem. Mocowanie przedniego i tylnego koła posiada aluminiowy rdzeń i wykonane w technologii wtryskowej. Klamry zapadkowe mocujące koła pozwalają na łatwy montaż wielu typów rowerów. Konstrukcja zapewnia kompaktowe gabaryty podczas przechowywania.

Specyfikacja
• Ładowność: 2 rowery, po 16 kg każdy.
• Wykonany z materiału, nie ulegającego korozji, w technologii płynnego wtrysku.
• Dostosowany do kół 700c, 26 do 29 cali.
• Przeznaczony do samochodów z klapami typu hatchback i van.
• Certyfikat TUV dla standardów ISO/DIS 15263-4/06.06 i XP R18-904-4/06.08

Zobacz film:


Sprawdź:
- kompatybilność bagażnika do samochodu SARIS
- instrukcja montażu MANUALS

* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja nie obejmuje części, które w naturalny sposób podlegają niszczeniu w trakcie użytkowania. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego, jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu.

Udostępnij

Zobacz również

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów