Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. r.s.p. SUPREME BIKE CARE preparaty do konserwacji roweru  >  Akcesoria
MICROCLEAN - Maszyna czyszcząca
Cena:
3100,00 zł
MICROCLEAN
CLEARING – POWER
FOR YOUR WORKSHOP


Uniwersalny sprzęt czyszczący do usuwania oleju i smaru z części rowerowych małych maszyn i części silnika..

Microclean jest wyprodukowany w Austrii, kraju o wyjątkowo zaostrzonych przepisach dotyczących ochrony środowiska naturalnego i bezpieczeństwa pracy. Sprzęt wykonany jest z trwałej blachy stalowej. Jest łatwy w obsłudze. Płyn czyszczący jest umieszczony w zbiorniku, jest przepompowywany za pomocą elektrycznej pompki i węża do szczotki czyszczącej. Szczotka czyszcząca dodatkowo pomaga w czyszczeniu części.

Microclean nie potrzebuje do działania dodatkowych zbiorników. Po czyszczeniu płyn spływa do zintegrowanego osadnika. Brud jest zbierany na dnie osadnika natomiast płyn czyszczący przechodzi przez filtr i jest gotowy do ponownego użycia.

Microclean działa wydajnie w sposób przyjazny dla środowiska. Oczyszczanie i odzysk płynu czyszczącego w osadniku gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo środowiska naturalnego, ale również oszczędności finansowe. Microclean znacznie skraca czas pracy związany z czyszczeniem części.


BUDOWA
Microclean jest zbudowany funkcjonalnie, ma idealne wymiary, niską wagę i nie potrzebuje dużo miejsca. Sprzęt ten może być zawieszony na ścianie lub postawiony na każdym warsztacie. Front umieszczony na zawiasach służy jako miejsce osadzania i siatka na brud podczas czyszczenia. Zamykany front zabezpiecza przed niepotrzebnym łapaniem brudu. Pompa i wlot płynu umieszczone są poniżej poziomu płynu czyszczącego, co zapewnia wysoką żywotność pompy.


OBSŁUGA
Microclean pracuje z płynem odtłuszczającym na zimno (RSP Ultra Bioclean) Punkt zapalny płynu jest wyższy niż 60‏°C. Ze względów bezpieczeństwa płyn czyszczący nie może być mieszany z benzyną, acetonem lub podobnymi rozcieńczalnikami gdyż może to doprowadzić do eksplozji. Niewłaściwe substancje mogą prowadzić do zniszczenia pompy i węża.

Microclean jest łatwy w obsłudze:
· Umieść tackę osadnika w zbiorniku na płyn
- Połóż dolną tackę na zbiorniku na płyn
- Wlej około 10l płynu czyszczącego (r.s.p. Ultra Bioclean)
- Podłącz użądzenie do sieci z uziemieniem do 230 V
- MICROCLEAN jest gotowy do użycia


DANE TECHNICZNE
Wymiary zewnętrzne: 625 x 690 x 250mm
Wymiary stolika myjącegoy: 515 x 340mm
Pojemność zbiornika: min 10l / max 14l
Waga: 24kg
Zasilanie: 230V
PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
*cena nie podlega rabatom
Nr Art. 62023
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.