Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. CycleOps - trenażery i rowery stacjonarne  >  Trenażery elektroniczne - Smart Trainers
Trenażer CycleOps Magnus
Cena:
2999.00 zł
BLACK FRIDAY 1 szt - 25%

Zaprojektowany w technologii PowerTuned z wykorzystaniem technologii PowerTap zapewniającej dokładność wskazań obciążenia.
Elektromagnetyczna kontrola oporu zapewnia precyzyjne ustawienie oporu i powtarzalność każdego treningu.
Podwójny system łączności ANT+ i Bluetooth Smart pozwala na łącznie z różnym oprogramowaniem w tym CycleOps VirtualTraining.


Twój bilet w podróż

Zamocuj rower i przygotuj się na trening, taki jaki chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wsztko czego potrzebujesz to rower, Magnus, ulubione oprogramowanie treningowe i urządzenie odbiorcze do wyboru.

Zintegrowana dwu systemowa technologia łączności ANT+ FE-C i Bluetooth Smart zapewniająca szybkie połączanie z szeroką gamą oprogramowań do wirtualnego treningu. Nowy system szybkiego reagowania na zmianę oporu zapewnia kontrolę nad najmniejszą zmianą oporu od 0 do 1500 wat. Co więcej, w połączeniu z naszą wytrzymałą ramą trenażerów serii Classic wyposażoną w pokrętło ze sprzęgłem otrzymujesz w niskiej cenie wszystkie najważniejsze funkcje inteligentnego trenażera.

SPECYFIKACJA
Zintegrowana dwu systemowa technologia łączności - ANT+ FE-C i Bluetooth 4.0.
Elektromagnetyczna kontrola oporu o skróconym czasie reakcji zapewnia najbardziej czułą zmianę oporu do maksymalnych obciążeń.
Maksymalny opór 1500 wat.
Niski poziom hałasu 69 decybeli przy 35 kph.
Technologii PowerTuned z wykorzystaniem technologii PowerTap zapewniającej dokładność wskazań obciążenia.
Wyposażony w klasyczną, składaną ramę CycleOps ze sprężynowa dźwignią mocowania osi tylnego koła.
Pokrętło dociskowe ze sprzęgłem zapewnia odpowiednia siłę docisku rolki do opony
Rolka bieżna jednostki oporowej o średnicy 5 cm zapewnia kompatybilność z rowerami na kołach od 650b, 700c, 26", 27" do 29" - (rozmiar opony do 2.0).
Precyzyjnie wykonana aluminiowa rolka bieżna zmniejsza zużycie opony i ślizganie się opony po rolce.
Stopki o ekscentrycznym (mimośrodowym) kształcie pozwalają na wypoziomowanie trenażera na nie równiej powierzchni.
Konstrukcja tego trenażera zapewnia kompatybilność do większości ram rowerów górskich jak i szosowych zamykanych na stalowy zacisk (w zestawie). Posiada możliwość ustawienia do trzech szerokości osi : 120mm, 130mm and 135mm oraz poprzez dodatkowy adapter rowerów na oś 142x12mm i 148x12mm.
Zaleca się używania opony do trenażerów
Kompatybilny z szeroką gamą urządzeń i aplikacji treningowych w tym CycleOps VirtualTraining, Zwift, TrainerRoad i wiele innych.
Bezprzewodowa aktualizacja (OTA) oprogramowania trenażera poprzez urządzenia Bluetooth 4.0 zapewnia najnowsze oprogramowanie i dokładność wskazań.
Czujnik kadencji ANT+ dostepny oddzielnie.
Montaż wymaga niewielkiego nakładu pracy .
Nie pasuje do opon o rozmiarze 650c oraz nie wszystkich opon 29 cali.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze trenażera.


Trenażery stacjonarne symulują jazdę w warunkach naturalnych poprzez zrównoważenie dwu podstawowych elementów.
• Opór – siła oporu, którą wytwarza trenażer
• Inercja – siła bezwładności
Opór wytwarzany przez trenażer imituje jazdę pod górę lub jazdę pod wiatr


Inercja, czyli bezwładność koła zamachowego wytwarza moment obrotowy, który imituje przyspieszenia lub jazdę z góry.


W warunkach naturalnych opór i bezwładność występują w naturalnych proporcjach.
Trenażer dąży do odzwierciedlenia tych proporcji poprzez zastosowanie odpowiedniej jednostki oporowej i koła zamachowego.

Waga Koła zamachowego a Kształt Koła


Koła zamachowe o dużej masie dostarczają naturalnego poczucia jazdy ale są uciążliwe w transporcie. Mają dużo zbędnej masy zlokalizowanej blisko środka osi obrotu. Zbędna masa nie daje dodatkowego momentu bezwładności natomiast jest ciężka w transporcie.
Koła zamachowe z właściwie dobrną masą do siły oporu jednostki oporowej dostarczają odpowiedniego momentu bezwładności, który posłuży w osiąganiu celów treningowych.

Co to jest Technologia PowerTuned?


To optymalnie dobrana masa koła zamachowego do typu i siły oporu jednostki oporowej. Dostarcza naturalnego poczucia jazdy, eliminuje zbędną masę trenażera.

Jakie są korzyści?


Trenażery w Technologii PowerTuned, dają lepsze poczucie jazdy po szosie, jazda jest bardziej naturalna, co poprawia efektywność treningu.

Nr Art. 9920
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.