Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. PowerTap - system pomiaru mocy  >  Ubiory kolarskie PowerTap
PowerTap kompletny stój Panache
Cena promocyjna:
699,00 zł
1249.00 zł
Koszulka Panache Team Issue Race

ROZMIAR XL

OPIS
Wyjątkowy kształt koszulki “Race” pozwala osiągać pełny potencjał w sytuacjach które wymagają dużej prędkości i wytrzymałości. Ten wyjatkowy kaształt jest głównym czynnikiem wyboru dla wielu amatorów i profesjonalistów. Bardzo przylegający, szybko schnący materiał, wysokiej jakości wykończenie ( silikonowy ściągacz i ergonomiczny suwak) sprawia że jest to najlepszy wybór z pośród ubiorów kolarskich. Trzy tylne koeszonki wykonane z elastycznego materiału pozwalają pomiścić zestw naprawczy, kamizelkę i jedzienie.

WAGA
135 gram (rozmiar M-medium)
MATERIAŁ
SuperWickTWO™ - Włoski materiał o luźnym splocie i wysokiej chonności wilgoci.
SZWY
Overlock - płaski, prawie niewyczuwalny ścieg, wyklucza rysyko otarcia
BRAK METEK
Nie ma metek, nie ma otarć, nie ma problemu
SUWAK
Suwak One-Finger Quick Action. W pozycji dolnej jest blokowany, podczas zasuwania szybko odblokowuje się pociągnięciem języczka. Znakomicie działa jako szybka wentylacja podczas długich, gorących podjazdów
ŚCIĄGACZ
Wytrzymały, nie łamiący się silikonowy ściągacz.
NADRUKI
Cyfrowy nadruk, przy użyciy tuszów najnowszej technologii zapewnia długotrwałą jakość kolorów.
KIESZONKI
Tradycyjny zestaw trzech kieszonek daje pokaźną przestrzeń do przechowywania narzędzi, bidonu, żelów, jak również zapewnia łatwy dostęp do zawartości kieszonek.

INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA
Prać w chłodnej wodzie, wywiesić mokrą do wyschnięcia, poskładać. Materiał przetrwa kilka obrotów w suszarce automatycznej, dla utrzymania właściwości materiału zaleca się wywieszanie mokrej do wyschniecia. Artykuły z rzepami należy prać oddzielnie. Rzepy w największym stopniu uszkadzają właściwości tkaniny ubioru kolarskiego.

SPODENKI Panache Bib Short
OPIS:
Ircha Panache Endurance 2 posiada centralniw wszyte wkładki wykonane z pianki o wysokiej gęstości. Specjalny kształt wkładki zapewnia perfekcyjne dopasowanie ochronę przed otarciami.Wierzchnia srtona kładi wykonana z materiału X-Tract posiadającego podwójną warstwę do gromadzenia i odprowadzania wilgoci.Szeli wykonane z dziurkowanej tkaniany zwiększają oddychalność i skaracją sza schnięcia. Idelane spodenki na długi treningi.

WAGA:
170 gram (rozmiar M)

MATERIAŁ:
Wykonane z trwałego i wytrzymałego nylonu po zewnętrznej stronie wkładki. Panele drukowane wykonane z kompresyjnego materiału Power Lycra zapewniają ładny wygląd i wspomagają mięśnie podczas pracy. Oddychające, usuwają pot na zewenątrz przez co utrzymują stała temperaturę ciała.

SZWY
Płaskie szwy Overlock - gładkie i aerodynamiczne

SZELKI
Superlekkie szelki umozliwiają lepszą pracę przepony, włębokie wycięcie wspomaga również odddech umozliwia lepsze chłodzenie.

ŚCIĄGACZ
Nakrapiany matrycowo silokon

NADRUKI
Cyfrowy nadruk, przy użyciy tuszów najnowszej technologii zapewnia długotrwałą jakość kolorów.

WKŁADKA
Wykonana z dwuwarstwojej elstycznej pianki o wysokiej gęstości i otwartych komorach. Od strony kóry pokryta materiałem X-TRACT. Bardzo szybko schnąca, o wyjątkowej oddychalności.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA
Prać w chłodnej wodzie, wywiesić makre do wyschnięcia, poskładać. Materiał przetrwa kilka obrotów w suszarce automatycznej, dla utrzymania właściwości materiału zaleca się wywieszanie mokrgo do wyschniecia. Artykuły z rzepami należy prać oddzielnie. Rzepy w największym stopniu uszkadzają właściwości tkaniny ubioru kolarskiego.


Nr Art. PAN KOM
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.