Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. PowerTap - system pomiaru mocy  >  Ubiory kolarskie PowerTap
PowerTap Spodenki kolarskie Panache Bib Short
Cena:
760.00 zł
SPODENKI PowerTap Panache Bib Short

OPIS:
Ircha Panache Endurance 2 posiada centralniw wszyte wkładki wykonane z pianki o wysokiej gęstości. Specjalny kształt wkładki zapewnia perfekcyjne dopasowanie ochronę przed otarciami.Wierzchnia srtona kładi wykonana z materiału X-Tract posiadającego podwójną warstwę do gromadzenia i odprowadzania wilgoci.Szeli wykonane z dziurkowanej tkaniany zwiększają oddychalność i skaracją sza schnięcia. Idelane spodenki na długi treningi.

WAGA:
170 gram (rozmiar M)

MATERIAŁ:
Wykonane z trwałego i wytrzymałego nylonu po zewnętrznej stronie wkładki. Panele drukowane wykonane z kompresyjnego materiału Power Lycra zapewniają ładny wygląd i wspomagają mięśnie. Oddychające, usuwają pot na zwenąrz przez co utrzymują stała temperaturę ciała.

SZWY
Płaskie szwy Overlock - gładkie i aerodynamiczne
Spodenki kolarskie PowerTap Panache Bib Short

SZELKI
Superlekkie szelki umozliwiają lepszą pracę przepony, włębokie wycięcie wspomaga również odddech umozliwia lepsze chłodzenie.

ŚCIĄGACZ
Nakrapiany matrycowo silokon

NADRUKI
Cyfrowy nadruk, przy użyciy tuszów najnowszej technologii zapewnia długotrwałą jakość kolorów.

WKŁADKA
Wykonana z dwuwarstwojej elstycznej pianki o wysokiej gęstości i otwartych komorach. Od strony kóry pokryta materiałem X-TRACT. Bardzo szybko schnąca, o wyjątkowej oddychalności.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA
Prać w chłodnej wodzie, wywiesić makre do wyschnięcia, poskładać. Materiał przetrwa kilka obrotów w suszarce automatycznej, dla utrzymania właściwości materiału zaleca się wywieszanie mokrgo do wyschniecia. Artykuły z rzepami należy prać oddzielnie. Rzepy w największym stopniu uszkadzają właściwości tkaniny ubioru kolarskiego.
Nr Art. PAN SPOD
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.