Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. PowerTap - system pomiaru mocy  >  Ubiory kolarskie PowerTap
PowerTap Koszulka Panache Team Issue Race
Cena:
494.00 zł
Koszulka Panache Team Issue Race

WAGA
135 gram (rozmiar M-medium)

MATERIAŁ
SuperWickTWO™ - Włoski materiał o luźnym splocie i wysokiej chonności wilgoci.

SZWY
Overlock - płaski, prawie niewyczuwalny ścieg, wyklucza rysyko otarcia

BRAK METEK
Nie ma metek, nie ma otarć, nie ma problemu

SUWAK
Suwak One-Finger Quick Action. W pozycji dolnej jest blokowany, podczas zasuwania szybko odblokowuje się pociągnięciem języczka. Znakomicie działa jako szybka wentylacja podczas długich, gorących podjazdów

ŚCIĄGACZ
Wytrzymały, nie łamiący się silikonowy ściągacz.

NADRUKI
Cyfrowy nadruk, przy użyciy tuszów najnowszej technologii zapewnia długotrwałą jakość kolorów.

KIESZONKI
Tradycyjny zestaw trzech kieszonek daje pokaźną przestrzeń do przechowywania narzędzi, bidonu, żelów, jak również zapewnia łatwy dostęp do zawartości kieszonek.

INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA
Prać w chłodnej wodzie, wywiesić mokrą do wyschnięcia, poskładać. Materiał przetrwa kilka obrotów w suszarce automatycznej, dla utrzymania właściwości materiału zaleca się wywieszanie mokrej do wyschniecia. Artykuły z rzepami należy prać oddzielnie. Rzepy w największym stopniu uszkadzają właściwości tkaniny ubioru kolarskiego.

OPIS
Wyjątkowy kształt koszulki “Race” pozwala osiągać pełny potencjał w sytuacjach które wymagają dużej prędkości i wytrzymałości. Ten wyjatkowy kaształt jest głównym czynnikiem wyboru dla wielu amatorów i profesjonalistów. Bardzo przylegający, szybko schnący materiał, wysokiej jakości wykończenie ( silikonowy ściągacz i ergonomiczny suwak) sprawia że jest to najlepszy wybór z pośród ubiorów kolarskich. Trzy tylne koeszonki wykonane z elastycznego materiału pozwalają pomiścić zestw naprawczy, kamizelkę i jedzienie.
Nr Art. PAN KOSZ
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.