Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. ENERVIT - odżywki dla sportowców  >  Napoje
PROMOCJA ENERVIT 1+1 gratis
Cena:
45.00 zł
ENERVIT G SPORT 420g pomarańcz z bidonem 500ml + koncentat Competition 60ml GRATIS

Enervit G-Sport 420g

Smak: POMARAŃCZ

Jonizowany napój izotoniczny w proszku. Najbardziej wskazany do uzupełniania płynów energii i substancji mineralnychnw trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. Dzięki zawartości sacharydów o stopniowym czasie wchłaniania, substancji mineralnych i witamin ważnych dla metabolizmu energetycznego pozwala na utrzymania wydajnej pracy organizmu przez długi czas.


ENERVITENE SPORT COMPETITION – koncentrat 60 ml

Smak : Cytrusowy

Wysokoenergetyczny koncentrat z nową formułą C.OX. przeznaczony do uzupełniania energii w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. Jego skład zapewnia stopniowe dostarczanie dużej ilości energii. Poprzez zastosowanie nowej formuły organizm jest w stanie przyswoić dwa razy więcej węglowodanów w ciągu minuty niż z tradycyjnych koncentratów. Koncentrat polecamy łączyć z napojem G Sport Competition posiadającym tę samą formułę C.OX. Nie należy popijać Enervitene Instant gdyż w organizmie może dojść do nagromadzenia zbyt dużej ilości węglowodanów czego efektem mogą być nudności.
Nr Art. 1+1
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.