Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. BIOTEX - bielizna termoaktywna high-tech  >  Rękawiczki
Biotex rękawiczki Mesh Race Glove
Cena:
79.00 zł
Biotex rekawiczki Mesh Race Glove

Zakres temperatur: +10°/+40°

Materiał
Od wewnętrz: poliamid , guma i nylon
Od zewnątrz: nylon, lycra, bawełna (kciuk)

Charakterystyka
Oddychające, lekkie praktyczne i komfortowe


Nowe krótkie rękawiczki Biotex są wyjątkowo lekkie i komfortowe. Nadają się zarówno do jazdy na rowerze szosowym jak i MTB, są elastyczne, ergonomiczne i łatwe we wkładaniu. Powierzchnia wewnętrzna wykonana materiału, który nie ślizga się, co zapewnia stabilny chwyt. Rękawiczki dostępne są w trzech różnych kolorach: żółty fluorescencyjny, pomarańczowy fluorescencyjny oraz błękitno-niebieski. Bardzo użyteczne gąbeczki odprowadzają nadmiar potu z dłoni, podobnie siatkowe okienka po zewnętrznej stronie dłoni zapewniają przewiew i parowanie wilgoci. Cztery poduszki piankowe. Dwie pierwsze ułożone są w formie mostka w obrębie śródręcza, trzecia zabezpiecza kciuk, natomiast czwarta największa u nasady dłoni zabezpiecza palce przed drętwieniem. Zewnętrzna cześć kciuka pokryta jest chłonną i delikatną tkaniną przeznaczoną do wycierania twarzy. Rekawiczki posiadają dwie pentelki pomiędzy palcami co ułatwia ściąganie.

Każda linia produktów Biotex posiada unikalne cechy, które różnią się właściwościami pod względem termoregulacji, dopasowania, kompresji i wyglądu, ale wszystkie mają za zadanie porwę możliwości organizmu do wysiłku fizycznego.
LIGHT
Idealne podczas gorących miesięcy, kiedy temperatura otoczenia rośnie i a wraz z tym zwiększa się potliwość, Biotex oferuje akcesoria lekkie – Light które zapewniają maksymalną oddychalność. Linia akcesoriów Light dedykowana jest na miesiące letnie, najwyższa technologia pozwoli ic osiągnąć jeszcze więcej.

Podstawowe cechy:
• 4 poduszki piankowe chroniące dłoń
• Lekkie 35-45g
• Rekawiczki posiadają dwie pentelki pomiędzy palcami co ułatwia ściąganie.
• Powierzchnia chwytu wykonana z antypoślizgowego materiału
• 4 okienka z siatki po zewnętrznej stronie dłoni
• Kciuk wykonany z miekkiej i chłonnej tkaniany

Dobór rozmiaru :
Należy dobrać tak rozmiar aby odpowiadał obwodowi dłoni w śródręczu

Rozmiary:
S - ( 17 - 18cm)
M - (19 - 20 cm)
L - ( 21- 22cm)
XL - (23 - 24cm)
Nr Art. 2011
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.