Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. BIOTEX - bielizna termoaktywna high-tech  >  Tkanina POWERFLEX
Powerflex Ultralight koszulka z mikro siatki bez rękawków
Cena:
149.00 zł
Powerflex Ultralight 118CN.

Koszulka wykonana z mikrosiatki, która nie puszcza oczek, jest elastyczna, wyjątkowo komfortowa i praktyczna podczas uprawiania wszystkich dyscyplin sportu. Jest to najlżejsza i najbardziej zaawansowana technologicznie koszulka z pośród produktów Biotex; materiał w większym stopniu umożliwia parowanie wilgoci ze skóry, która pozostaje sucha a temperatura ciała jest optymalna. Koszulka nie posiada szwów, natomiast materiał jest miękki i elastyczny, co podkreśla muskulaturę. Jest dostępna w dwóch rozmiarach, które pokrywają pełną rozmiarówkę od XXS do XXL.

Każda linia produktów Biotex posiada unikalne cechy, które różnią się właściwościami pod względem termoregulacji, dopasowania, kompresji i wyglądu, ale wszystkie mają za zadanie porwę możliwości organizmu do wysiłku fizycznego.

POWERFLEX to bi-elastczna siatka o wyjątkowych właściwościach: tkanina jest w całości utkana ściegiem kolumnowym ( wzdłuż, a nie w poprzek), nie posiada szwu i jest wyjątkowo wytrzymała. Dodatkowo jest bardzo lekka i przewiewna. Jako bielizna nadaje się do uprawiania sportów na zewnątrz, natomiast w biegach lub sportach halowych może być jednocześnie okryciem wierzchnim.

Włókno BTX wykonane jest z przędzy polipropylenowej, która ma kontakt ze skórą. Lycra i Nylon na zewnątrz zapewniają elastyczność i wygląd ubiorów.


Dostępne rozmiary:
I - XXS do M
II - L do XXL

Kolory:
Biały i Bekito/niebieski

Nr Art. 118CN
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.