Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. PowerTap - system pomiaru mocy  >  Liczniki PowerTap
PowerTap Joule GPS+ ANT+ i Bluetooth Smart
Cena:
1099,00 zł
PowerTap Joule GPS+ ( ANT+ i Bluetooth Smart/slave iphone)

PowerTap ma świadomość jak ważna jest ilość otrzymanych danych z treningu, i aby te dane uzyskać szybko. PowerTap przedstawia nowy licznik Joule GPS+ kompatybilny z Bluetooth SMART. Zachowana została intuicyjność obsługi, z tą samą strukturą panelu jak w modelu Joule GPS, dlatego możesz wyruszyć w drogę jeszcze szybciej. Aby zgrać dane lub zaktualizować oprogramowanie trzeba jedynie połączyć bezprzewodowo Joule GPS+ ze swoim smartphonem. Jego szczegółowy interface i możliwości zbierania danych stanowią o wartości dla użytkowników mierników mocy.
Krótko mówiąc ten licznik jest lepszy w każdym calu.

Prawdziwe centrum dowodzenia Systemem PowerTap - zaprojektowany specjalnie dla zawodników trenujących z pomiarem mocy. Witamy w nowym centrum twojego świata treningu.

Kiedy projektowaliśmy Joule i Joule GPS spędziliśmy setki godzin z kolarzami, triatlonistami, trenerami i fizjologami wysiłku realizując ich potrzeby wynikające z czterech kluczowych pytań:
1. Co teraz robię?
2. Co zrobiłem?
3. Czy staję się lepszy?
4. Co powinienem robić, aby być lepszym?

Joule pomaga w odpowiedzi na te pytania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że trening się zmienia i że zawodnik się zmienia. Trening z Joule pozwala na to, że wiesz, w jakiej formie się znajdujesz,w jakiej byłeś, i do czego powinieneś dążyć. Każdy trening z Joule może być tak ukierunkowany i precyzyjny tak, jak tego potrzebujesz,
przez to jest bardziej efektywny a forma stale rośnie.

Joule: Nowy, Ulepszony, Uproszczony
Kiedy rozpoczynaliśmy pracę na ulepszeniem Joule – pierwszego na świecie komputera przeznaczonego dla zawodników trenujących z pomiarem mocy zdaliśmy sobie sprawę, że wszystkie dane dotyczące treningu nie będą pomocne w procesie treningowym, jeżeli nie będą intuicyjne i proste w użyciu. Wiele lat współpracy z kolarzami i triatlonistami na wszystkich poziomach zrozumieliśmy jak zamienić dane z treningu czy wyścigu na znaczącą i pomocną informację.

Dostosowywany Panel Główny
Zaczynając od innowacyjnego i dostosowywanego Panelu Głównego nowego Joule’a. Teraz w nowej małej, gładkiej, nowoczesnej obudowie znajdziesz logicznie pogrupowane pomiary twojego treningu, w tym – moc, tętno,prędkość, dystans i wysokość… w sumie 18 pomiarów.

Raporty Historyczne
Panel Główny mówi tylko o części całego treningu i my o tym wiemy. To, jaką pracę należy robić w przyszłości zależy od tego, co zostało dotychczas zrobione. Dlatego Joule zapisuje każdą sekundę treningu ( w tym interwałów) przez ponad 12 miesięcy. Dzięki temu można łatwo śledzić raporty historyczne i porównywać dane zarówno z poszczególnych treningów jak i średnich z fizjologicznych okresów, 2 tyg, 4 tyg, 8 tyg, 6 miesięcy i całego roku.

Umieszczaj trening na mapie
Dostarczamy to, o co prosiłeś. Nieważne czy szukasz skrótu do domu czy chcesz przeanalizować na mapie drogę przebytą na ostatnim treningu. Zrobisz to łatwo z Joule który posiada zintegrowany moduł GPS.

System PowerTap: Suma wielu części składowych…
Joule jest idealnym dopełnieniem dla naszej nowej Piasty PowerTap G3. Jest kompatybilny z każdym czujnikiem ANT+, w zestawie ma dwa uchwyty ( uchwyt na wspornik lub kierownicę i uchwyt przedni). Wbudowany GPS nowego Joule’a pozwala na wykonywanie idealnych treningów w domu w zimowe wieczory,
wystarczy sparować Joule’a z rowerem stacjonarnym CycleOps 400 Pro lub trenażerem PowerBeam Pro, możesz wirtualnie pokonywać swoje ulubione letnie trasy.

Funkcje:
• Zaprojektowany specjalnie dla zawodników trenujących z pomiarem mocy
• Zintegrowany moduł GPS pozwala na analizę treningu na mapie.
• Mniejsza, lśniąca i nowoczesna obudowa
• Dostosowywany Panel Główny. 35 indywidualnych pomiarów do wyboru.
• Dane intuicyjne w użyciu i łatwe w analizie.
• Raporty Historyczne: wiesz gdzie byłeś i do czego dążyć.
• Posiada takie funkcje jak moc, wysokość, TSS, moc znormalizowaną i inne krytyczne dane treningu.

W zestawie :
• Joule GPS
• Mocowanie na wspornik/kierownicę
• Mocowanie przednie
• Przewód USB
• Instrukcja w j.polskim

Nr Art. 30220
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.