Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. PowerTap - system pomiaru mocy  >  Tarcze PowerTap C1
PowerTap C1 - tarcza/przednie zębatki z pomiarem mocy
Cena promocyjna:
2299,00 zł
3299,00 zł
30420 Tarcza C1 z zębatką 53/39 dost 1 kpl
30421 Tarcza C1 z zębatką 50/36 niedostęone
30422 Tarcza C1 z zębatką 52/36 dost 5kpl

SPRZEDAWANE BEZ KORBY

Założenia firmy PowerTap były takie, aby dostarczyć swoim klientom możliwie najszerszą gamę mierników mocy o udowodnionej dokładności i stabilności systemów tak, aby klient sam zdecydował w której części roweru chce go umiejscowić. Tarcze PowerTap C1 są już dostępne na rynku i tym sposobem firma PowerTap jest jedną, oferującą swoim klientom trzy lokalizacje miernika mocy w rowerze: tylna piasta, pedały i przednie zębatki.

PRODUKT NAGRODZONY NA TARGACH EUROBIKE 2015 W KATEGORII AKCESORIAPowerTap poczynił kolejny krok naprzód dodając miernik mocy do przedniej zębatki. Wartościowa i niezależna opcja dla wszystkich. Nowa tarcza C1 umozliwia całkowicie nowy sposób obustronnego pomiaru, opartego o nacisk na korby. Tracza C1 montowana jest do istniejącej części twojego roweru, a jej konstrukcja zapewnia udowodnioną dokładność i wiarogodność PowerTap – firmy, która sprzedała więcej mierników mocy niż ktokolwiek inny. Tarcze Powertap C1 są kompatybilne z pięcioramiennymi systemami korb na śruby 110 BCD.

Tabela kompatybilności korb do tarczy PowerTap C1
PDF

Tarcze są dostępne w trzech wariantach ilości zębów: 53/39, 52/36 i 50/36. PowerTap C1 działają jednocześnie w dwu systemach łączności - Bluetooth Smart i ANT+, zasilane są jedną baterią, CR2032 której czas pracy przewidziany jest na 200godz. Aktualizacja oprogramowania odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem łącza Bluetooth Smart i oprogramowania PowerTap Mobile (na środowisko IOS - dostępne bezpłatnie na iTunes AppStore).
Moc jest mierzona poprzez 5 tensometrów znajdujących się w czujniku się pomiędzy mocowaniem tarcz a śrubami korb. Tarcze PowerTap C1 to najtańszy miernik mocy w segmencie oferujący funkcję pomiaru mocy z prawej i lewej nogi. C1 zbiera całkowitą moc a przy funkcji balansu wykorzystuje algorytm podobny jak przy innych miernikach mocy np. Quark.
Same zębatki są opatrzone logiem FSA producenta wysokiej klasy podzespołów. W przypadku zużycia zębatek można je będzie wymienić. Producent zaleca wymianę z jednoczesną kalibracją, co ma gwarantować dokładność wskazań miernika mocy.


Specyfikacja:
Dokładność: Udowodniona dokładność PowerTap
Łączność: ANT+ and Bluetooth SMART
Mocowanie korby: 5 śrub Ø110 (compact)
Ilość zębów: 50/36 – 52/36 – 53/39
Uaktualnianie oprogramowania: bezprzewodowo OTA (over the air wireless)
Bateria CR2032
Czas pracy na baterii: 200 godz.
Waga dodana: około 150g
Gwarancja: 2 Lata (Global)
Nr Art. 3042x
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.