Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. SARIS - bagażniki samochodowe  >  Bagażniki mocowane na tylnej klapie
Saris Bones 3 Black
Cena:
769.00 zł
Saris Bones 3 Czarny

Rzeźba i Wykonanie.
Saris to miejsce gdzie zderza się funkcjonalność z formą. Gdzie praktyczność staje się warta-glorii. Miejsce gdzie Saris wraz ze słynnym projektantem Fabio Pedrinim stworzyli bagażnik Bones.
Oceniony na 4.5 gwiazdki w skali do 5 przez Bicycling Magazine, Bones udowodnił że, nie jest to kolejny bagażnik montowany na klapie samochodu. Przetestowany pod kątem stylu, konstrukcji, funkcjonalności I trwałości.

Pomyśleliśmy o wszystkim.

Wydajny bagażnik rowerowy nie może być tylko sposobem transportu rowerów z punktu A do punktu B. Musi być łatwy w użyciu, łatwy w montażu, musi pasować do Twoich najbardziej wartościowych rzeczy: Twojego roweru i Twojego samochodu.
Bones pewnie mocuje rower do ramion bagażnika specjalnymi paskami z zapadkami, unikalny system zabezpieczający kołysaniu się rowerów, gumowe stopki podpór zabezpieczają lakier Twojego samochodu, Bones gwarantuje że nic nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Taśmy haków mocujących zostały pokryte winylem, tak ,że montaż jest łatwy i szybki. Sprzączki sprężynowe pewnie mocują bagażnik do samochodu.
Konstrukcja w kształcie łuku zapewnia że bagażnik pasuje do większości typów nadwozia od sedanów, mini-vanów, jak również większości aut ze spoilerem. Ponieważ jest to bagażnik na tylną klapę, Twój rower jest łatwo dostępny i łatwy w mocowaniu. Bez uciążliwego podnoszenia, skręcania, wyważania tak, że możesz zaoszczędzić energię na jazdę rowerem.

Mniej napięć, więcej jazdy.
Wykonany z bardzo wytrzymałego, w 100% biodegradowalnego plastiku, Bones jest najtrwalszym i najbardziej przyjaznym środowisku bagażnikiem na rynku. Ramiona i podpory wykonane procesie wtryskiwania materiału do formy nigdy nie ulegają korozji, mogą utrzymywać do trzech rowerów na raz. Poprzez mocowanie rowerów na różnych wysokościach, Bones najlepiej zabezpiecza je przed kontaktem lub ocieraniem w trakcie transportu. Jesteśmy przekonani że jest to jedyny bagażnik jaki kiedykolwiek będziesz potrzebował, dlatego został objęty dożywotnią gwarancją. Dodatkowo jest dostępny w sześciu różnych kolorach tak by kolorystycznie pasował do Twojego auta. Projektując Bones pomyślano o wszystkim.


Specyfikacja Techniczna
• Najmocniejsza konstrukcja na rynku, ramiona i podpory wykonane w procesie wtryskiwania materiału do formy.
• Wykonany ze 100% bio-degradowalnego materiału, nie ulegającego korozji.
• Paski zapadkowe i uchwyt stabilizacyjny zabezpiecza rowery.
• Konstrukcja w kształcie łuku, pasuje do większości aut ze spoilerem, rowery oddzielone są od siebie mocowaniem na różnych wysokościach.
• Konstrukcja opatentowana.
• Dostępne w kolorze szarym, kolory: purpurowy, różowy, niebieski, czerwony, żółty i zielony - na zamówienie.
• Cena innych kolorów może ulec zmianie.
• Certyfikat TUV dla standardów ISO/DIS 15263-4/06.06 i XP R18-904-4/06.08

* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób podlegają niszczeniu w trakcie użytkowania. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu.

Należy sprawdzić kompatybilność bagaznika na stronie www.saris.com lub pobrać Podręcznik Kompatybilności SARIS FIT GUIDE:
PDF

Pobierz instrukcję montażu bagażnika Bones3
Saris-Bones3.pdf
Nr Art. 801 BL
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.