Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. CycleOps - trenażery i rowery stacjonarne  >  Trenażery CycleOps
Trenażer CycleOps Magneto
Cena:
1269.00 zł
Trenażer CycleOps Magneto

Utrzymaj formę przez cały rok.

• Pierwszy na świecie trenażer magnetyczny ze wzrastającym oporem.
• Unikalna technologia Power Band daje szeroki zakres dostosowania obciążenia, bez odtykania urządzenia pozwala na wykonywanie łagodnych przejażdżek jak również treningi z ciężkimi podjazdami.
• Nowe pokrętło dociskowe z wbudowanym sprzęgłem. Zapewnia odpowiednią siłę docisku rolki do opony.
• Nowy system mocowania roweru w ramie trenażera zapewnia jeszcze bardziej stabilną i bezpieczną jazdę.
• Regulowana stopka ułatwia ustawienie trenażera na nierównej powierzchni
• W zestawie bezpieczny zacisk tylnego koła do mocowania w ramie trenażera.

Magnetyczne przyciąganie.

Jako pierwszy na świecie trenażer ze wzrastającym oporem magnetycznym, obciążenie Magneto wzrasta wraz ze wzrostem prędkości pedałowania, czyli wysiłek jest proporcjonalny do prędkości pedałowania. Magneto nie posiada ani manetki ani innego urządzenia regulującego obciążenie. Zmiana obciążenia następuje poprzez zmianę biegów w rowerze – tak jak w warunkach naturalnych.

Nowe pokrętło dociskowe z wbudowanym sprzęgłem zapewnia odpowiednią siłę docisku rolki do opony. Nie ma potrzeby zastanawiać się z jaką siłą należy docisnąć rolkę do koła. Magneto łączy w sobie łatwość montażu, łagodną i cichą pracę jednostki oporowej, mocną, stabilną, stalową konstrukcje. Można z nim realizować najbardziej ambitne plany treningowe – od podjazdów poprzez sprinty kończąc na treningach regeneracyjnych. Nie ma uczucia kołysania, nie ma problemów, nie ma powodów by nie trenować.

Zagwarantowana trwałość na długie lata treningów.

Dostarczając Magneto szczerze wierzymy że jest to jedno z najlepszych narzędzi do treningu. Dlatego jak wszystkie trenażery CycleOps Magneto posiada dożywotnią gwarancję.
Dodatkowe ułatwienie w ustawieniu trenażera to regulowane nóżki, dźwignia docisku zapięcia koła, samo-chłodzący mechanizm oporu i składane nóżki na czas przechowywania i transportu. Zaprojektowany by każda czynność, czy to ustawianie czy konserwacja była tak prosta jak to możliwe. By Twój trenażer służył Ci dłużej niż Twój rower.

Specyfikacja Techniczna

• Pierwszy na świecie trenażer ze wzrastającym oporem magnetycznym
• Unikalna technologia Power Band daje szeroki zakres dostosowania obciążenia, bez odtykania urządzenia pozwala na wykonywanie łagodnych przejażdżek jak również treningi z ciężkimi podjazdami.
• Łatwy i szybki montaż
• Stabilna stalowa konstrukcja
• Dostosowany do rowerów na kołach o wielkości 26, 28 i 29 cali
• Dodatkowy adapter pozwala na mocowanie rowerów na kołach o wielkości 20 lub 24 cale

* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób ulegają zużyciu w trakcie użytkowania. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku nieprawidłowego użytkowania.
Nr Art. 9903
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.