Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. r.s.p. SUPREME BIKE CARE preparaty do konserwacji roweru  >  Zestawy RSP
r.s.p. Zestaw do mycia i smarowania łańcucha
Cena:
110.00 zł
r.s.p. Zestaw do mycia i smarowania łańcucha

Kompletny zestaw do czyszczenia i smarowania łańcucha.
Należy oczyścić łańcucha preparatem ChainCleaner odczekać do wyschnięcia. Na suchy i czysty łańcuch nanieść czysty ceramik - Ceraglide, odczekać do wyschnięcia. Posmarować Oliwką w zależności od warunków pogodowych na sucho RedOli Lub na mokro BlueOil.

RSP Ultra ChainCleaner 500ml
Ultra Clean usuwa olej, smar i zabrudzenia. Tworzy barierę przeciw korozji. Nie zawiera kwasów, ługu, mydła i środków powierzchniowo czynnych. Można stosować we wszystkich aparatach do czyszczenia łańcucha.
Przeznaczenie: Łańcuch, tryb, kaseta, kółeczka przerzutki.
Sposób użycia: Za pomocą urządzenia Dirt Tap bądź pędzelka nanieść preparat na zabrudzone podzespoły, odczekać 2-3 min spłukać wodą.

RSP Ceraglide 200ml suchy smar ceramiczny/Glide Slide 200ml (na zdjęciu)
Płynny smar ceramiczny w sprayu.
Sposób użycia: Wstrząsnąć preparatem 2 min. Nanieść na łańcuch środek CeraGlide poczekać o wyschnięcia. Na łańcuchu wytworzy się powłoka ceramiczna chroniąca łańcuch przed działaniem wody piachu i innych zabrudzeń. W zestawie wysłany jest Ceraglide 200ml do wyczerpania zapasów

RSP RedOil 50 ml
Na warunki suche.
Wstrząsnąć przed użyciem. Uniwersalny olej do przerzutek i łańcucha, zawiera teflon - PTFE. Efektywnie eliminuje skrzypienie do zastosowania we wszystkich ruchomych częściach Twojego roweru.

RSP Black Oil 50 ml
Wstrząsnąć przed użyciem. Specjalny olej do łańcucha i przerzutek zawierający teflon - PTFE. Wyjątkowy podczas złych warunków atmosferycznych do zastosowania we wszystkich ruchomych częściach roweru.
Nr Art. RSP Z1
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.