Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. r.s.p. SUPREME BIKE CARE preparaty do konserwacji roweru  >  Czyszczenie
r.s.p. Bike&Chain Cleaner 10 l - preparat czyszczący do roweru
Cena:
399.00 brak zł
r.s.p. Bike&Chain Cleaner 10 l - preparat czyszczący do roweru

Bardzo mocny środek czyszczący. Przeznaczony do myjek czyszczących takich jak RSP Microcelan Partcleaner. Usuwa oleje, smary i zabrudzenia. Nie zawiera sybstacji żrących, kwasów, ługu, związków powierzchniowo czynnych, powodujących korozję, mydła. Usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia takie jak smoła, zabrudzenia klejem, smarami. Pozostawia cienką powłokę ochronną na powierzchni, która nie utrzymuje na powierzchni wody, wyparowuje zaraz po czyszczeniu.

Zawiera: Naphta hydrthereted o niskiej lepkości
R65 Szkodliwość: W przypadku połknięcia może powodować uszkodzenia płuc. R66 W przypadku częstego kontaktu ze skórą może powodować wysuszenie i pęknięcia. S2 Trzymać z dala od dostępu dzieci. S23 Nie wdychać oparów. S46 W przypadku połknięcia nalezy natychmiast skontaktować sie z lekarzem i okazać mu tą naklejkę lub opakowanie. S56 - opakowania jak i produkt zużyty nalezy oddać do punktu zbiórki materiałów niebezpiecznych.
Nr Art. 062033
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.