Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. CycleOps - trenażery i rowery stacjonarne  >  Akcesoria CycleOps
Aplikacja CycleOps Virtual Training
Cena:
subskrypcja zł
Virtual Training
Aplikacja przenosi rzeczywisty trening do domu.
Powiedzenie mówi, że nie ma złej pogody na trening – jest tylko zły ubiór. Naukowcy z Wisconsin nie podzielają tego zdania gdyż, czasami trzeba zrealizować trening w domu. Zła pogoda, mało elastyczny plan, lub po prostu potrzeba zrealizowania określonej pracy stwarza konieczność wykonania treningu w domu. Trening domu to bardzo efektywna forma aktywności, która maksymalizuje czas spędzony na rowerze. Największą bolączką podczas pracy w domu jest znużenie. Tak było do dziś. Prezentowany System CycleOps Virtual Training pozwala dokładnie kopiować trasy zachowując poczucie naturalnego treningu i komfortu pracy w domu. Poprzez sparowanie CycleOps PowerBeam lub 400Pro z aplikacją Virtual Training otrzymujemy wiele możliwości realizacji celów treningowych z jednoczesną zabawą.
Aplikacja CycleOps Virtual Training przenosi trening na wyższy poziom poprzez zintegrowanie GPS z Google Earth TM - technologii, która synchronizuje mapy i video z rzeczywistych tras. Oprogramowanie dostosowuje generowany opór do zmian w terenie naturalnej trasy.
Aplikacja CycleOps Virtual Training wspiera zwiększanie zawartości plików video generowanych przez użytkowników i wymianę tych plików pomiędzy użytkownikami na całym świecie. Co więcej, istnieje możliwość jazdy online na tej samej trasie z konkurentami z innych miejsc na całym świecie.
Jeżeli chcesz trenować ze swoją grupą w sobotnie zimowy poranek, jeżeli chcesz przejechać trasę swojego marcowego wyścigu, teraz to nie jest problem.
Najważniejsze że Virtual Training to oprogramowanie stworzone przez Cycle Ops i działa perfekcyjnie z trenażerem PowerBeam i rowerem stacjonarnym 400Pro, będzie można zapisać dane z treningu na komputer Joule GPS i wysłać go do znajomego w celu analizy.
Nie pozwól, aby zła pogoda czy plan zajęć zakłóciły Twoje treningi i drogę do osiągnięcia wytyczonych celów. Wydobądź z siebie moc z systemem CycleOps. Moc jest w Tobie

• Mapowanie i synchronizacja video przenosi naturalny trening do domu
• Tworzenie tras za pośrednictwem Google Earth TM
• Wymiana plików z trasami za pośrednictwem publicznej bazy danych
• Jazda i wyścig z konkurentami na tej samej trasie i w rzeczywistym czasie
• Maksymalna efektywności czasu jazdy
• Kompatybilny z trenażerem PowerBeam i rowerem stacjonarnym 400Pro
Nr Art. 9477
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.