Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. SARIS - bagażniki samochodowe  >  Bagażniki mocowane na tylnej klapie
Saris Bones RS
Cena:
1289.00 zł
Saris Bones RS CZARNY

Zaprojektowany i skonstruowany.

Nie tylko materiały i konstrukcja każdego bagażnika Bones RS stanową o jego niepowtarzalności, prawdziwy geniusz leży w jego wyglądzie. Jedną z największych uciążliwości bagażników montowanych na klapie są paski mocujące. W bagazniku Bones RS paski zostały wyeliminowane. W ich miejsce zostały wprowadzone zaczepy pokryte gumą i taśmy ze stalowym rdzeniem, zapewniające bezpieczne mocowanie na autach różnego typu.
Możliwość dopasowania w wielu punktach obrotu, uchwyty zabezpieczające przed kołysaniem zapewniają stabilność mocowania rowerów. Ramiona mogą być przesuwane względem siebie co umożliwia zamocowanie wielu typów rowerów, od szosowych do górskich, dla dorosłych i dla dzieci.
Dodatkowo zostały wyeliminowane nieporęczne, zawodne paski. Już nigdy nie będziesz musiał mocować sie z wkładaniem rowerów na bagażnik dachowy. Bagażnik Bones RS zapewnia najdogodniejsza pozycję do umieszczenia rowerów, naprzeciw Ciebie, z tyłu Twojego auta.

Specyfikacja Techniczna

• System zapadkowy eliminuje paski i umożliwia montaż na wielu rodzajach samochodów.
• Zaczepy pokryte gumą i taśmy ze stalowym rdzeniem zapewniają bezpieczne zamocowanie rowerów.
• Możliwość dopasowania w wielu punktach obrotu, łatwo zapinające się uchwyty zapobiegające kołysaniu zabezpieczają samochód przed uszkodzeniem.
• Wbudowany zamek zabezpiecza przed kradzieżą.
• Łatwy montaż do 3 rowerów.
• Zaprojektowany dla różnych typów rowerów.
• Certyfikat TUV dla standardów ISO/DIS 15263-4/06.06 i XP R18-904-4/06.08


* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób podlegają niszczeniu w trakcie użytkowania. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu.

Należy sprawdzić kompatybilność bagaznika na stronie www.saris.com lub pobrać Podręcznik Kompatybilności SARIS FIT GUIDE:
PDF


Pobierz instrukcję montażu bagażnika BonesRS
PDF

Pobierz katalog produktów SARIS str 1
PDF

Pobierz katalog produktów SARIS str 2
PDF
Nr Art. 851 UBL
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.