Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. PowerTap - system pomiaru mocy  >  Liczniki PowerTap
Licznik - komputer CPU PowerTap do wszystkich modeli 2.4
Cena:
Licznik - komputer CPU do wszystkich systemów bezprzewodowych oznaczonych symbolem 2.4

Podstawowe funkcje licznika:
MOC (moc aktualna, maksymalna i średnia) Pomiar następuje poprzez przeliczenie siły nacisku na korbę i drogi (ilość obrotów korbą).
TĘTNO – (aktualne, średnie) funkcja pomocnicza do analizy treningu podczas jazdy. KADENCJA (aktualna, średnia, maksymalna). Kadencja jest to bardzo ważny wskaźnik potrzebny do bilansowania pracy treningowej pomiędzy pracą siłową a wytrzymałościową.
MOMENT OBROTOWY (aktualny średni i maksymalny) Siła nacisku na korbę przeliczona na jeden pojedynczy ruch. Dane dotyczące tego parametru pozwalają na rozwijanie dynamiki. Cechy motorycznej potrzebnej zawodnikom torowym w szczególności sprinterom.
TRYB INTERWAŁ – polega na oddzieleniu od siebie poszczególnych okresów pracy co pozwala na dokładniejszą analizę treningu.
Poza tym komputer CPU posiada podstawowe funkcje licznika rowerowego:
Dystans dzienny, Dystans całkowity, Czas treningu, Prędkość (aktualna, średnia i maksymalna)

Modele PRO+, SL+, SL+ MTB Disc i SLC+ posiadają dodatkowe funkcje licznika:
Peak Power – Komputer wylicza w całym treningu najwyższe moce jakie zostały osiągnięte w czasie 5 sekund, 20 sekund, 1 min , 5 min i 20min. Funkcja ta daje nam obraz wysiłku jaki jesteśmy w stanie wykonać na danych mocach. Dzięki tej funkcji możemy określić na jakich mocach powinno się wykonywać poszczególne powtórzenia treningu aby całkowita praca była jak największa.
Zone 1, Zone 2, Zone 3 jest to funkcja która daje nam podczas treningu informację o tym ile czasu przepracowano w poszczególnych strefach intensywności.

W zestawie:

-Licznik CPU Cervo
-Uchwyt na kierownicę
-Interface USB

Brak Opaski Tetna
Nr Art. 17740
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.