Oferta
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. CycleOps - trenażery i rowery stacjonarne  >  Trenażery CycleOps
Trenażer CycleOps JetFluid Pro
Cena:
1759,00 zł
Trenażer CycleOps JetFluid Pro

Sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych
Dożywotnia Gwarancja Producenta*
Trenażer JetFluid Pro jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie trenażerów z oporem hydraulicznym. Krzywa obciążenia CycleOps Jet-FluidTM jest wynikiem zastosowania technologii PowerTuned, gwarantującej równowagę pomiędzy oporem a momentem obrotowym koła zamachowego. Dzięki temu najbardziej odzwierciedla naturalną jazdę po szosie.
Opatentowane kanały przepływowe AirFlow utrzymują optymalną temperaturę dla łagodnej i długotrwałej pracy. Zalety CycleOps Jet-FluidTM poparte są dożywotnią gwarancją.

POKRĘTŁO DOCISKOWE ZE SPRZĘGŁEM – zapewnia optymalny docisk jednostki oporowej do opony, wystarczy dokręcić pokrętło a wbudowane sprzęgło nie pozwoli na zbyt mocny nacisk na oponę.
WYGODNE POKRĘTŁO ZACISKOWE – szybki montaż i demontaż roweru, wystarczy wypośrodkować rower z jednej strony i zacisnąć stabilnie pokrętłem, zasunąć blokadę.
REGULACJA POZIOMU – dzięki jednostronnie regulowanej stopce trenażer łatwo dopasowuje się do każdego podłoża. Możliwość zablokowania jednostki oporowej w położeniu do transportu lub przechowywania. Niewielkie gabaryty po złożeniu.
STABILNA KONSTRUKCJA – nóżki rozkładane na boki zabezpieczone blokadą. Rozpiętość nóżek – 70 cm co zapewnia stabilność podczas sprintów i jazdy na stojąco.
DOSTOSOWANY do rowerów na kołach o wielkości 26, 28 i 29 cali.
BEZPIECZNY ZACISK - w zestawie jest bezpieczny zacisk tylnego koła do mocowania w ramie trenażera.

Jednostka Oporowa JetFluid Pro
Trenażer JetFluid Pro oparty na technologii PowerTuned pozwala na łagodną w pełni realistyczną jazdę, naturalne odczucie podczas przyspieszania i zwalniania dodaje uczucia naturalnej jazdy. Najszerszy zakres zmiany intensywności jazdy.

COOLING AIRFLOW DESIGN 100% opatentowana konstrukcja kanałów przepływowych powietrza . Element chłodzący utrzymuje stałą temperaturę jednostki oporowej zapewniając trwałość użytkowania i stabilny jednostajny wzrost oporu podczas całego treningu bez względu na jego rodzaj i czas trwania.
Szeroka rolka bieżna wykonana z najwyższej jakości stali, osadzona na wysokiej jakości łożyskach o wydłużonej żywotności, cichym charakterze pracy.

* Gwarancja obejmuje wady materiałowe i ukryte będące wynikiem niewłaściwego procesu produkcyjnego. Gwarancja nie obejmuje części które w naturalny sposób podlegają niszczeniu w trakcie użytkowania. Gwarancja obejmuje tylko pierwszego kupującego jest ważna tylko za okazaniem dowodu zakupu.

Pobierz instrukcję obsługi trenażera CycleOps JetFluid Pro
CycleOps-JetFluidPro.pdf
Nr Art. 9331
POLECANE PRODUKTY

Kosmetyki, Oleje i Smary Bielizna Biotex Pomiar Mocy PowerTap Trenażery i rowery stacjonarne Odżywki Enervit Bagażniki SARIS Rowery Focus Rowery BMC
Makra-Sport.pl | Makra-Sport.pl 2009 Made by Jaqbovsky.com ©2009.